Войти Регистрация

Поиск молла

Подписка

Мир: Компанія Epic Games купила ТРЦ, щоб розмістити в ньому штаб-квартиру

12.01.2021

Компанія Epic Games, яка працює у сфері інтерактивних розваг, оголосила про покупку торгово-розважального центру Cary Towne Center, розташованого в місті Кері (штат Північна Кароліна, США). До 2024 року вона має намір перетворити цей об'єкт площею понад 91 000 кв. м на свою нову глобальну штаб-квартиру з офісами та місцями для відпочинку.

Сума угоди оцінюється у $95 мільйонів. Попередні власники об'єкта – компанії Turnbridge Equities і Denali Properties – купили його у 2019 році. Ця угода є ознакою того, що торгові об'єкти, які перебувають у скрутному становищі, перетворюються на нові види нерухомості. Крім того, плани Epic Games показують, що в поточній ситуації, коли багато компаній прагнуть скоротити офісні площі та дотримуються політики віддаленої роботи, інші впроваджують стратегії розширення.

Роботи з перетворення ТРЦ Cary Towne Center на офісну будівлю мають початись у 2021 році. До їх завершення Epic Games базуватиметься у нинішній штаб-квартирі, що розташована в місті Кері.

Epic Games – американська компанія, заснована у 1991 році. Їй належить, зокрема, одна з найбільших відеоігор у світі – Fortnite.

Turnbridge Equities, заснована у 2015 році, – приватна вертикально інтегрована інвестиційна та девелоперська компанія з декількома офісами у США.

Denali Properties – американська компанія, яка спеціалізується на придбанні та розвитку комерційної та багатофункціональної нерухомості на всій території США. З моменту створення у 2016 році Denali Properties взяла участь в інвестиційних і консультаційних угодах на суму понад $500 мільйонів.


Источник:  www.commercialproperty.ua

Возврат к списку


Материалы по теме: